KIFST informatičkom opremom nagradio najperspektivnije sportaše grada Splita

U srijedu, 07. ožujka 2018. godine u 12.00  sati u Muzeju hrvatskih arheoloških spomenika Splitski savez športova održao je svoju tradicionalnu svečanost u povodu proglašenja najboljih sportaša grada Splita u 2017. godini.   Prodekani prof. dr. sc. Zoran Grgantov i izv. prof. . dr. sc. Dražen Čular u Ime KIFST-a informatičkom opremom u vrijednosti od po 2.500,00 kn nagradili su najperspektivnije sportaše (Bruna Dumančić, taekwondo i  Roko Dožor – kick-boxing) po izboru Izvršnog odobora SSŠ. Po završetku službenog dijela manifestacije druženje je nastavljeno uz prigodni domjenak u prelijepom ambijentu Muzeja. Ovime je KIFST ponovno naglasio svoju društveno korisnu ulogu i aktivnsti treće misije.