JAVNI POZIV ZA DOSTAVU PROJEKTNE I PROGRAMSKE DOKUMENTACIJE ZA NATJEČAJNA SREDSTVA IZ UPISNINA ZA AKADEMSKU GODINU 2016./2017.

Sukladno člancima 10. i 11. Pravilnika o raspodjeli sredstava ostvarenih od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu, Studentski zbor Sveučilišta u Splitu donosi odluku o raspisivanju natječaja na 10. sjednici održanoj 01.03.2017. elektroničkim putem.

Natječaj je otvoren od 01.03.2017. do 31.03.2017. godine u 23:59 sati, te traje 30 dana, sukladno Pravilniku.

Javni poziv, Pravilnike, obrasce i ostale privitke preuzmite na sljedećem linku: http://www.szst.unist.hr/javni-poziv-za-dostavu-projektne-i-programske-dokumentacije-natjecajna-sredstva/