Javna tribina u organizaciji Slobodne Dalmacije

Slobodna Dalmacija organizira javnu tribinu Istraživanje i eksploatacija nafte i plina u Jadranu DA ili NE koja će se održati u petak 27. ožujka s početkom u 11 sati u Sveučilišnoj knjižnici u Splitu, Multifunkcionalna dvorana, Ulica Ruđera Boškovića 31.  Prije nego zauzmete konačan stav, prisustvujte javnoj tribini i doznajte sve o razlozima za i protiv eksploatacije nafte i plina u Jadranu. Na tribini će sudjelovati eminentni stručnjaci te će zajednički raspraviti o svim aspektima ove teme koja već neko vrijeme zaokuplja hrvatsku javnost. Tribina je otvorena za sve zainteresirane građane.

STRUČNI SUDIONICI:

Barbara Dorić,predsjednica Uprave Agencije za ugljikovodike, Ranko Britvić, član odbora udruženja The International Emergency Management Society, Prof. dr. sc. Alen Soldo, Sveučilišni odjel za studije mora, Mirko Mesarić, direktor Ires ekologije, Vjeran Piršić, predsjednik Udruge Eko-Kvarner, Zrinka Jakl, predsjednica i koordinatorica programa zaštite prirode Udruge Sunce, Alen Grabner, voditelj projektnog tima Seadrill Norveška

MODERATORI: Saša Ljubičić i Nataša Bakotić