Javna rasprava na temu izrade nacrta prijedloga Zakona o zapošljavanju učenika i studenata

Studentski zbor Sveučilišta u Splitu poziva na JAVNU RASPRAVU na temu izrade nacrta prijedloga Zakona kojim će se urediti zapošljavanje i rad učenika i studenata.

Sastanak će se održati u srijedu 22.03.2017 s početkom u 17:00 sati u zgradi Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu na adresi Zrinsko-Frankopanska 38.

Tematika Javne rasprave su manjkavosti trenutnog Zakona, prijedlozi promjena, rad izvanrednih studenata preko studnet servisa, učenički ugovori i drugo.

Pozivamo sve zainteresirane studente Sveučilišta u Splitu da nam se pridruže na ovom sastanku i sudjeluju u raspravi sa konstruktivnim prijedlozima poboljšanja.

URL: https://goo.gl/sgG5MW

14 3 2017 Zakon o zaposljavanju i radu ucenika i studenata