Info-dan o stipendijama DAAD-a – poziv za studente i profesore

Ako ste:

studentica ili student i želite pohađati ljetni tečaj njemačkog jezika u Njemačkoj,

zainteresirani za upis na diplomski ili postdiplomski studij na njemačkom ili engleskom u Njemačkoj,

ili ste znanstvenica ili znanstvenik koji želi istraživati u Njemačkoj?

…navratite u ponedjeljak, 5.6.2017. u 12.00 sati u veliku dvoranu na 2. katu sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice u Splitu, Ruđera Boškovića 31 i doznajte kako možete dobiti DAAD stipendiju.

Puno puteva vodi u Njemačku…

Za više informacija obratite se DAAD lektorici:

Larissa Holz (lholz@unizd.hr) ili pogledajte na stranici DAAD-a.

www.daad.de/en

Link na objavu Sveušilišta