HRZZ Natječaj za program “Hrvatsko-švicarski program istraživanja“

Hrvatska zaklada za znanost objavila je natječaj za program “Hrvatsko-švicarski program istraživanja“. Više detalja o natječaju možete naći na poveznici http://www.hrzz.hr/default.aspx?id=1184.

Zajednički istraživački projekti omogućit će znanstvenicima iz Hrvatske da zajedno sa znanstvenicima iz Švicarske, u obliku konzorcija, provode istraživačke aktivnosti.

Istraživanje će se provoditi na hrvatskim i švicarskim znanstvenim institucijama.

Datum raspisivanja natječaja: 9. listopada 2017.

Rok za prijavu: 19. siječnja 2018. (17:00 CET).