Hrvatska zaklada za znanost raspisala natječaj “Partnerstvo u istraživanjima”

Hrvatska zaklada za znanost raspisala je natječaj “Partnerstvo u istraživanjima” 02-2017 s rokom prijave do 28. veljače 2017.

Riječ je o programu koji podržava partnerstvo u istraživanjima između javnih sveučilišta ili javnih znanstvenih instituta registriranih u Republici Hrvatskoj i izvanproračunskih (izvan Državnog proračuna RH) izvora financiranja iz zemlje i inozemstva – privatne tvrtke, jedinice lokalne uprave i samouprave, inozemne zaklade i agencije koje financiraju istraživanja, inozemne znanstvene organizacije.

Sve dodatne informacije dostupne su na mrežnoj stranici HRZZ te im možete pristupiti putem poveznice http://www.hrzz.hr/default.aspx?id=2365