Glasuj za studentsko središte u svojemu gradu do 30. lipnja

U povodu obilježavanja 50 godina proizvodnje i poslovanja u Hrvatskoj Coca-Cola u okviru javnih sveučilišnih prostora diljem zemlje projektom Stanica 50 uređuje tzv. studentska središta (eng. hub).

Riječ je o privlačnim, funkcionalno uređenim i tehnički opremljenim prostorima namijenjenim za održavanje predavanja, radionica i tribina te za učenje i rad na studentskim projektima, ali i sve druge aktivnosti s pomoću kojih se korisnici mogu dodatno obrazovati i usavršavati. Ukupno će biti uređena tri studentska središta, a o tome koja će javna sveučilišta dobiti te posebno uređene prostore, odlučit će glasovanjem sami studenti i njihovi sugrađani.

Više informacija i mogućnost glasanja su na linku:
https://www.stanica50.hr/ .