Europsko sveučilište mora „SEA-EU”

Sveučilište u Splitu uključujući Kineziološki fakultet kao njenu sastavnicu postalo je članom alijanse pod nazivom Europsko sveučilište mora (SEA-EU), zajedno sa sveučilištima u Cádizu, Bretanji, Kielu, Gdanjsku i Malti. Projekt traje tri godine i za glavni cilj ima studentsku mobilnost te mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja.

Na sljedećem linku možete pronaći natječaje za studentsku mobilnost te mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja unutar SEA EU alijanse. Stranicu trenutačno dopunjuju novim informacijama ali na njoj ćete inače moći pronaći sve informacije vezane uz mobilnost i staff week- ove naslonjene na SEA EU projekt.

STUDENTS

Na navedenom ćete linku također pronaći listu Ureda za međunarodnu suradnju na svim partnerskim sveučilištima.

Trenutačno je aktivan natječaj za staff week u Brestu posvećen temama iz menadžmenta