Dan otvorenih vrata u Centar za odgoj i obrazovanje „Juraj Bonači“ Split

Pozivamo Vas na Dan otvorenih vrata u Centar za odgoj i obrazovanje „Juraj Bonači“, Split povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji.
U sklopu Dana otvorenih vrata 15. svibnja 2017. godine u ulici Brune Bušića 30 s početkom u 9.00 sati odvijat će se radionice koje će održati stručnjaci različitih profila našeg Centra.
Cilj je upoznati lokalnu zajednicu i studente Vašeg fakulteta, sa socijalnim uslugama koje pružamo kroz predstavljanje različitih struka pod motom „Život kao poziv, poziv kao život!“ te kroz radionice kojima želimo približiti djelokrug našeg rada.