ESN Split traži nove članove!

Splitski ogranak volonterske organizacije Erasmus Student Network (ESN) u potrazi je za novim članovima, a dobrodošli su studenti, mladi entuzijasti i svi željni novog znanja i iskustva!

ESN je najveća studentska organizacija u Europi s više od 15 000 članova koji kroz 529 lokalnih sekcija raspoređenih u 40 država pomažu više od 350 000 studenata koji dolaze na razmjenu. Vodeći se principom „studenti pomažu studentima“, radi na promicanju programa studentske mobilnosti i međukulturalne razmjene.
ESN Hrvatska, kao dio ESN mreže, ima svoje ogranke u sedam hrvatskih gradova – Zagrebu, Osijeku, Požegi,  Zadru, Rijeci, Dubrovniku i Splitu, koji je otvorio prijavnicu za članstvo ovaj mjesec.

Traže se novi članovi koji su spremni svoje slobodno vrijeme posvetiti  aktivnom volonterstvu i samim time pridonijeti radu ESN Split sekcije.
Budući da ESN Split redovito organizira događaje različitih tematika – od zabavnih i sportskih do edukativnih i kulturnih, potrebno je proširivanje timova za organiziranje navedenih evenata.

Ukoliko se priključe, novi članovi dobivaju priliku za:
– prijatelje u drugim gradovima Hrvatske, Europe i ostatka svijeta
– putovanja u druge države
– praksu rada u udruzi
– praksu učenja stranih jezika
– CV koji više nije samo običan papir
– edukaciju o neprofitnim organizacijama, kao i edukaciju koja se može koristiti u struci
– nova znanja i vještine u području struke/zanimanja.

Biti dijelom ovakve organizacije velika je prilika ne samo za obogaćivanje životopisa, već i za osobni napredak što se tiče tolerancije, uključenosti, multikulturalnosti i internacionalnosti. Imajući na umu da je Erasmus Student Network Hrvatska dva puta proglašena najboljom ESN zemljom u Europi, ovakva se prilika ne propušta!
Detaljnije informacije o ESN-u Split pronađite na njihovoj Facebook stranici i Instagram profilu.
Prijavnicu za nove članove možete ispuniti ovdje, a zatim je poslati na mail hr@esnsplit.com.