Kineziološki fakultet Split

Održan Welcome day za Erasmus studente na Kineziološkom fakultetu

U ponedjeljak 30. rujna 2024. održan je Dan dobrodošlice/Welcome day za strane dolazne student na Erasmus+ razmjeni, u zimskom semestru 2024./2024. na Kineziološkom fakultetu.

Welcome day se održao na Kineziološkom fakultetu u Teslinoj 10, u organizaciji Odsjeka za međunarodnu suradnju Kineziološkog fakulteta.

Kineziološki fakultet će u zimskom semestru ugostiti ukupno 28 stranih studenata iz 8 zemalja (Njemačke, Španjolske, Slovačke, Malte, Francuske, Italije, Portugala i Poljske).

Studentima su dobrodošlicu poželjeli prodekanica za međunarodnu suradnju, izv. prof. Ana Penjak, prodekan za nastavu i studente, doc. dr. sc. Šime Veršić, Erasmus koordinatorica na Kineziološkom fakultetu, prof. Petra Rajković Vuletić i studentica tutorica za dolazne strane studente, Nera Alujević. Studentima su pružene sve potrebne informacije vezane za nastavni proces, studentski život kao i ostale praktične informacije potrebne za njihovo što brže i ugodnije uključivanje u novo okruženje.