Kineziološki fakultet Split

Stručna radionica o razvoju karijernih centara

Centar za podršku studentima i razvoj karijera Fakulteta organizacije i informatike (CPSRK FOI) poziva Vas na stručnu radionicu o razvoju karijernih centara koja se održava u sklopu projekata “Study4Career: razvoj cjelovite podrške ranom razvoju karijera studenata Fakulteta organizacije i informatike”.

Što čini dobar karijerni centar? Što trebaju naši studenti? Kako pronaći kvalitetne partnere, kontinuirano unaprjeđivati suradnju i osmisliti kvalitetne aktivnosti? Cilj radionice je, kroz interaktivnu razmjenu iskustava, ideja i mišljenja, pomoći sudionicima da pronađu i dobiju odgovore na ova i druga pitanja, a bazirajući se na desetogodišnjem iskustvu CPSRK FOI-ja. Radionica je namijenjena svim predstavnicima visokih učilišta, bez obzira imaju li karijerni centar, u procesu su osnivanja ili tek razmišljaju o osnivanju.

Tijekom radionice sudionicima će se predstaviti inovativna web aplikacija za podršku radu CPSRK-a koja je izrađena u suradnji sa studentima, alumnijima i poslodavcima u sklopu projekta Study4Career.

Stručna radionica će se održati 21. listopada 2021. godine u razdoblju od 10 do 15 sati, uživo na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu, uz osiguran ručak za sudionike. Zainteresirani sudionici mogu se prijaviti ispunjavanjem prijavnice.

Više informacija dostupno je na mrežnoj stranici https://cpsrk.foi.hr/study4career/.