Kineziološki fakultet Split

Poziv na popunjavanje i diseminaciju anketnog upitnika – SEA-EU alijansa

Ovim putem Vas pozivamo da ispunite upitnik putem kojega će Sveučilište u Splitu, zajedno s drugim sveučilištima SEA-EU alijanse, napraviti analizu trenutnog stanja poduzetništva i inovacija na sveučilištima Alijanse. Navedeni upitnik koristi HEInnovate metodologiju koju je razvila Europska komisija i OECD te ga koriste brojne visokoobrazovne institucije.
Upitnik na hrvatskom jeziku, uz kratki opis i objašnjenje svakog pitanja, nalazi se na sljedećoj poveznici:
Molimo Vas da navedeni upitnik proslijedite Vašim kolegama, djelatnicima te studentima budući da nastojimo dobiti uvid u percepciju poduzetništva i inovacija od strane različitih ciljanih skupina. Ukoliko ste u mogućnosti, bili bi Vam zahvalni da poveznicu na navedeni upitnik objavite i na Vašoj web stranici.
Nekoliko napomena vezano uz način odgovaranja:
  • Prilikom odgovaranja uzmite u obzir da ocjenjujete cijelo sveučilište, a ne pojedinačnu sastavnicu ili odjel.
  • Na postavljena pitanja (izjave) odgovarate na sljedeći način: 1 (u potpunosti se ne slažem) – 5 (u potpunosti se slažem)
  • moguće je da na neka pitanja nećete imati odgovor pa u tom slučaju slobodno označite opciju “bez odgovora”