Kineziološki fakultet Split

Održana svečana dodjela Rektorovih nagrada

Na svečanosti održanoj povodom dana Sveučilišta jučer na Medicinskim fakultetu u Splitu, rektorovu nagradu zaslužili su i studenti Kineziološkog fakulteta Split. Nagradu za izvrsnost dobili su Vlade Bendić, student II. godine diplomskog sveučilišnog studija te Darijo Vrdoljak, student II. godine preddiplomskog sveučilišnog studija. Na svečanosti, u predivnoj atmosferi nagradu im je uručio rektor Sveučilišta prof. dr. sc. Dragan Ljutić. Posebnu nagradu za izvanredno sportsko postignuće i promociju sporta na Sveučilištu u Splitu dobila je takoder naša studentica. Riječ je o Ivoni Kelić koja trenutno završava studij na sveučilišnom diplomskom studiju, a nagradu je zaslužila sudjelovanjem na utrci “Cetina Adventure Race X” dugoj 110 kilometara koja se sastojala od 4 discipline (trekking, bicikluranje, kanjojing i kajaking). Ivona i njezina ekipa ostvarili su rezultat od 96 kilometara u 16 kontinuiranih aktivnosti. Takoder dekan Kineziološkog fakulteta primio je nagradu za najuspješniju sastavnicu na Unisport natjecanjima za tekuću akademsku godinu stoga čestitamo našim studentima na postignutim rezultatima. U poretku fakulteta slavili su ispred studenata FESB-a, Medicine, KTF-a te PMF-a.