Održana 2. radionica na temu Kako se prijaviti na natječaj za Erasmus+ studijski boravak?

Povodom objavljenog Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studija u okviru programa Erasmus+ u akademskoj godini 2024./2025., u četvrtak, 21. ožujka 2024., održana je druga u nizu radionica na temu Kako se prijaviti na natječaj za Erasmus+ studijski boravak? Radionicu je organizirao Ured za međunarodnu suradnju Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Splitu.

Radionica je organizirana s ciljem upoznavanja studenata o načinu prijave na natječaj kao i svim potrebni pripadajućim dokumentima. Studenti su na radionici stekli osnovna znanja o uvjetima natječaja, procesu te načinu prijave. Također, sudionici su iz prve ruke čuli iskustvo uspješne prijave od studenata koji su već bili na Erasmus+ mobilnosti.

Više o tome kako je bilo, možete vidjeti u galeriji.