Kineziološki fakultet Split

HRZZ Doktorand Matej Babić dobio međunarodno priznanje za znanstveni rad

Matej Babić, HRRZ doktorand na Projektu: Biološka, kronološka i relativna dob u funkciji uspostave nacionalnog sustava detekcije i praćenja razvoja sportskih talenata (IP-2020-02-3366.) voditelja izv. prof. dr.sc. Dražena Čulara dobio je priznanje  Russian State University of Physiscal Education, Sport, Youth an Tourism (SCOLIPE) za znanstveni rad pod nazivom: RELATIVE AGE EFFECT PRESENCE AMONG TAEKWONDO ATHLETES IN YOUTH OLYMPIC GAMES prezentiran na XX  International Scientific and Practical Conference of Young Reserachers održanoj 16. studenog 2021.  povodom obilježavanja 100-godišnjice prof. dr. sc. Evgenija Mikhailovicha Chumakova počasnog trenera USSR i utemeljitelja  Odsjeka za borilačke sportove na ovoj prestižnoj instituciji.