Kineziološki fakultet Split

Čestitke na taekwondo zlatu i bronci !!!

Dragi naši Matea i Toni,

Ovim putem želimo Vam u ime svih djelatnika i studenata  kineziološkog Fakulteta u Splitu  zajedno sa Tonijevom mentoricom  dr. sc. Tea Bešlijom  i nositeljem taekwondo kolegija izv. prof. dr. sc. Draženom Čularom čestitati na osvojenoj Zlatnoj i srebrnoj taekwondo medalji na Olimpijskim igrama u Japanu. Nadalje zahvaljujmo se Matei što je pristala biti ambasador taekwondo sporta na HRZZ projektu (IP-2020-02-23366.) Biološka, kronološka i relativna dob u funkciji uspostave Hrvatskog nacionalnog sustava detekcije i razvoja sportskih talenata. Također koristimo priliku čestitati Vašem Treneru Toniju Tomasu i Taekwondo klubu Marjan –  nastavnoj bazi Kineziološkog fakulteta u Splitu na dvije osvojene olimpijske medalje u jednom danu što Vas  uz prethodnu broncu Lucije Zaninović  čini jednim od najuspješnijih klubova ne samo u RH već i na globalnoj razini.

Ponosni smo što ste se popeli na sportski olimp, te se nadamo da je ovo samo početak Vaših prekrasnih sportskih priča.