Kineziološki fakultet Split

Čestitka Ivanu Mikuliću i stručnom timu na taekwondo srebru sa POI

Dragi naš Ivane,

želimo ti ovim putem  u ime svih djelatnika i studenata kineziološkog Fakulteta u Splitu na čelu s Ivanovim  prvim trenerom, utemeljiteljem PTKD reprezentacije, mentorom i nositeljem taekwondo kolegija izv. prof. dr. sc. Draženom Čularom čestitati na osvojenoj srebrnoj medalji na Paraolimpijskim igrama u Japanu. Također koristimo priliku čestitati cijelom  Ivanovom  stručnom timu koji pored Trenera Mladena Tomića,  fizioterapeutkinje Jelene Gabelice, psihologinje Vedrane Radić-Brainov i Perice Dabre (tajnik TK Galeb), okuplja studente KIFST pomoćnog trenera Marku Telentu i kondicijskog trenera Gorana Orlova, kao i Vanjsku  suradnicu KIFST nutricionisticu  Draganu Sekulić-Olujić. Posebno  nas veseli činjenica da je kompletna sportska dijagnostika i proces tempiranja sportske forme odrađen u nastavnoj bazi KIFST  – SPK CAF – Europskom institutu za talente, obrazovanje, istraživanje i razvoj. Uz prethodne tri olimpijske medalje u (M. Jelić – Zlato, T. Kanaet – bronca, A. Zaninović -bronca) ova nova medalja definitivno svrstava  splitski taekwondo među najkompletnije i najuspješnije hrvatske sportove.

Ponosni smo što ste se popeli na sportski Olimp, te što su djelatnici, studenti,  vanjski suradnici i nastavna baza KIFST-a  imali priliku dati skroman doprinos ovom povijesnom rezultatu. Sigurni smo  da će ova prekrasna sportska priča imati i uspješan nastavak.