Odluka o produžetku prijava i upisa na stručnim studijima

Temeljem čl. 12 Pravilnika o studiranju na stručnim studijima Kineziološkog fakulteta u Splitu i zamolbi studenata stručnog preddiplomskog studija, Kolegij stručnih studija dana 25.09.2017. godine, predlaže donošenje

ODLUKE

O PRODUŽETKU PRIJAVA I UPISA NA STRUČNIM STUDIJIMA

I.

Obzirom kako se upisom na stručni preddiplomski studij kineziologije za akademsku godinu 2017/2018  putem Središnjeg prijavnog ureda (SPU) nije popunila odobrena kvota (210 studenata), produžavaju se prijave, razredbeni postupak i upisi na stručni preddiplomski studij kineziologije za akademsku godinu 2017/2018 zaključno do 13.10.2017.

II.

Zainteresirani kandidati koji udovoljavaju uvjetima natječaja, za razredbeni postupak prijavljuju se izravno Kineziološkom fakultetu u Splitu.

U slučaju prijave većeg broja kandidata, isti će se rangirati prema uspjehu u srednjoj školi.

III.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.

U Splitu, 25.09.2017.

Voditelj Odsjeka stručnih studija