Javna obrana doktorske disertacije pristupnika Nedima Šišića

SVEUČILIŠTE U SPLITU

KINEZIOLOŠKI FAKULTET

TESLINA 6, 21000 SPLIT

Temeljem članka 83. Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, članka 94. Statuta Sveučilišta u Splitu, članka 98. Statuta Kineziološkog fakulteta u Splitu i članka 32. Pravilnika o poslijediplomskom sveučilišnom (doktorskom) studiju Kineziološkog fakulteta u Splitu, Fakultetsko vijeće Kineziološkog fakulteta u Splitu, na svojoj sjednici održanoj dana  26. 06. 2019.  godine donijelo je

O D L U K U

Prihvaća se pozitivno mišljenje  Povjerenstva za ocjenu doktorske disertacije.

Javna obrana doktorske disertacije pristupnika Nedima Šišića  pod naslovom:

UTJECAJ SPECIFIČNOG PROGRAMIRANOG KONDICIJSKOG TRENINGA NA PROMJENE REAKTIVNE I NEREAKTIVNE AGILNOSTI KOD KOŠARKAŠA

održat će se pred Stručnim povjerenstvom u sastavu:

1. dr. sc. Mario Jeličić, redoviti profesor Kineziološkog fakulteta u Splitu, predsjednik
  2. dr. sc. Tine Sattler, docent Fakulteta za šport Universiteta u Ljubljani, član
  3. dr. sc. Mladen Hraste, izvanredni  profesor  Prirodoslovno – matematičkog fakulteta u Splitu, član
  4. dr. sc. Frane Žuvela, izvanredni profesor Kineziološkog  fakulteta  u Splitu, član
  5. dr. sc. Nebojša Zagorac, redoviti profesor Kineziološkog fakulteta u Splitu, član
  6. dr. sc. Miodrag Spasić, docent Kineziološkog  fakulteta u Splitu, zamjenski član.

u srijedu 10. srpnja   2019.  godine u 16,00 sati  na Kineziološkom fakultetu u Splitu, u učionici broj 6.  Nikole Tesle 10.