Unisport prvenstvo u Stolnom tenisu

Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira Unisport prvenstvo u Stolnom tenisu koje se održati 24.11. u Stolnoteniskom klubu Split, Ulica slobode 16a, 21 000 Split.
UniSport stolni tenis će se održati pojedinačno u konkurenciji studenata i studentica.

VAŽNO: Prijave se zatvaraju 20.11. u 12:00 sati kako bi se na vrijeme napravio raspored igranja i ispoštovali svi epidemiološki protokoli.

Točan raspored će biti poslan nakon obavljenog ždrijeba.
Prijave se mogu izvršiti popunjavanjem online obrasca https://forms.gle/NGMmPnNKkreU3u2T6 ili slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK na email unisportsplit@gmail.com
(prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, broj indexa/iksice, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta).

Za sve ostale informacije možete se javiti na sljedeći broj mobitela: Ivan Tustonjić 099 7714160 ili e-mail: unisportsplit@gmail.com