Raspisani izbori za studentske predstavnike u Studentski zbor

Izbori za studenske predstavnike u Studenski zbor Kineziološkog fakulteta u Splitu održat će se dana 20. lipanj 2016. godine (ponedjeljak).

Glasovanje se održava na Kineziološkom fakultetu u Splitu, Teslina 6, na biračkom mjestu u informatičkoj učionici u vremenu od 08.00 do 20.00 sati.

Kandidatura za studenske predstavnike u Studenski zbor podnose se najkasnije do 08. lipnja 2016. godine do 14.00 sati predsjedniku Izbornog povjerenstva, doc .dr. sc. Marku Ercegu, na propisanom kandidacijskom obrascu.

Ostale informacije pročitajte u Odluci.

Obrazac za kandidaturu 2016

Obrazac Potpisi Podrške