Radionice o pisanju projekata/programa za natječajna sredstva od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu

Studentski zbor Sveučilišta u Splitu dana 18. ožujka 2017.godine (subota) organizira radionice o pisanju projekata i programa za natječajna sredstva od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu.

Radionice će se održati u novim prostorijama Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu na Poljudu, Zrinsko-Frankopanska 38 (bivši Pomorski fakultet).

Raspored radionica po kategorijama:
– Znanost i tehnologija 10:00 – 12:00
– Kultura, umjetnost i sveučilišni mediji 14:00 – 16:00