Probudi se i postani aktivan, uključi se u S4S!

— Probudi se i postani aktivan! —

Udruga S4S (Studenti za studente Split) je studentska udruga osnovana 2008. godine, a nije vezana ni uz jedan fakultet, tako da su članovi studenti gotovo svih sastavnica splitskog Sveučilišta.

Vodeći se starom izrekom „Djela, a ne riječi“, Udruga se ne želi zadovoljiti samo postojanjem i djelovanjem na papiru – upravo kao što želi potaknuti sve svoje članove i svekoliku studentsku populaciju na učenje koje se ne ograničava na knjige.

Vidiš se u novinarstvu, voditeljstvu, želiš organizirati razne događaje?

Zanima te novinarstvo, sanjaš da jednog dana postaneš radijski voditelj ili te najviše zanimaju marketing i društvene mreže?

Želiš se usavršiti u komunikaciji, organizaciji zabavnih, kulturnih ili edukativnih događaja, zanima te kako funkcionira sustav organiziranih studenata koji uz fakultet i posao pronalaze vremena i za aktivizam?

Nemaš brige, S4S je tu za tebe!?

Bliže je nego što misliš, a još bliže si ti ispunjenju svojih snova i kvalitetnom ispunjavanju slobodnog vremena uz ovu vrijednu ekipu studentskih aktivista!

Vrijeme ti je da upališ svoje svjetlo i rasvijetliš ambicioznosti koje imaš. Jedino tako ćeš ono što voliš i čime si impresioniran kvalitetno iskoristiti.

Probudi se i postani aktivan, uključi se u S4S putem našeg Google obrasca (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2EQ1Kq4upMppFSYGZWlzXbdfBzexri6LSlLNMhKUXFonv6Q/viewform), a mi ćemo te kontaktirati.

Ako te bilo što dodatno zanima, slobodno nam se obrati u Inbox ili na mail: udruga.s4s.split@gmail.com

Prijave traju do 2. studenog 2018.

Postani aktivan, jer za to si stvoren, upali svoju lampicu i budi S4S!

Čekamo te jer nam je cilj animirati prosječnog studenta na rad na sebi, kojeg će postići radeći i učeći u polju širem od onog koje obuhvaća gradivo fakulteta kojeg polazi!