Potrebe studenata za računalima u 2020/21

Poštovane kolege,
U akademskoj godini 2020/21 svi studenti trebati će imati na raspolaganju stolna/prijenosna računala jer će se dio nastave održavati “na daljinu”. Svjesni smo da se radi o financijskom opterećenju pa će Fakultet pokušati pronaći načine da pomogne u tom smislu. Molimo stoga da se svi studenti kojima su financije problem i s tim u vezi nemaju mogućnost nabaviti računalo do početka akademske godine jave na e-mail racunala@kifst.hr (u naslov e-maila stavite “Racunala”). Sukladno prijavama, tražit ćemo rješenje koje će biti prihvatljivo svima. Rok za javljanje je petak, 18.09.2020 do 15:00 sati. Hvala svima na suradnji.