Obavijest o održavanju razredbenog ispita za upis u ak. godinu 2017/2018

Razredbeni ispit za upis u prvu godinu sveučilišnog preddiplomskog studija na Kineziološkom fakultetu u Splitu održati će se u PONEDJELJAK, 10.07.2017. godine, prema sljedećem rasporedu.

1/ BAZEN SC POLJUD (Sportski centar Poljud), Split, Poljudsko šetalište bb – lokacija

• 08.00 GRUPA M1 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)
  • 08.30 GRUPA M2 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)
  • 09.00 GRUPA M3 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)
  • 09.30 GRUPA M4 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)
  • 10.00 GRUPA Ž1 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)
  • 10.30 GRUPA Ž2 (dolazak na bazene 15 minuta prije početka)

2/ DVORANA KINEZIOLOŠKOG FAKULTETA U SPLITU, Split, Teslina 6 – lokacija

• 10.00 GRUPA M1
  • 11.00 GRUPA M2
  • 12.00 GRUPA M3
  • 13.00 GRUPA M4
  • 14.00 GRUPA Ž1
  • 15.00 GRUPA Ž2

3/ STADION ATLETSKOG KLUBA ASK „SPLIT“, Park mladeži, Ulica Hrvatske mornarice 10 – lokacija

• 17.30 GRUPA M1 i M2 (dolazak na stadion 15 minuta prije početka)
  • 18.30 GRUPA M3 i M4 (dolazak na stadion 15 minuta prije početka)
  • 19.30 GRUPA Ž1 i Ž2 (dolazak na stadion 15 minuta prije početka)

Raspored pristupnika po grupama: MUŠKARCIŽENE

Ukoliko narednih dana poštom stigne još prijava (s pečatom primitka 03.07.2017.) rasporedit će se u grupu M4 i Ž2 bez obzira na slovo prezimena i neće mijenjati sadašnji raspored grupa.
Pristupnici trebaju ponijeti sljedeće:

1/ osobnu iskaznicu
2/ ručnik, te primjereni kupaći kostim/gaćice
3/ bijelu majicu kratkih rukava i kratke hlačice

Upozoravaju se pristupnici da na provjeru ne nose dragocijenosti i veće količine novca. Preporuča se sa sobom imati bočicu vode.
Razredbeni ispiti će biti sniman kamerom.