Obavijest o nastavnom kalendaru za akademsku godinu 2014/2015

ZIMSKI SEMESTAR:

• Za sve godine preddiplomskog studija i 2. godina diplomskog studija završava s 23. siječanja (petak)
  • Za 1. godinu diplomskog studija završava s 30. siječnja (petak), nadoknada za predmet Kineziološka antropologija od 10.veljače do 12. Veljače.

LJETNI SEMESTAR

• Za studente svih godina preddiplomskog studija i 2. godinu diplomskog studija započinje 2.ožujka
  • Za studente 1. godine diplomskog 02. ožujka započinje Stručno-pedagoška praksa 1, 09.ožujka Stručno-pedagoška praksa 2, a nastava na svim ostalim predmetima ljetnog semestra započinje 23. ožujka
  • Nastava svim studijskim godinama u ljetnom semestru traje do 12. lipnja, 2015. godine

1. ISPITNI ROK – VELJAČA

• 1. i 2. godini Preddiplomskog studija kineziologije i 2. Godini Diplomskog studija kineziologije 1. ispitni rok traje od 26. siječnja do 27. veljače
  • 3. godini Preddiplomskog studija kineziologije 1. ispitni rok traje od 02. veljače do 27. Veljače
  • 1. godini Diplomskog studija kineziologije 1. Ispitni rok traje od 16. veljače do 27. Veljače

Ispitni termini biti će objavljeni u ponedjeljak, 19.siječnja.

izv. prof. dr. sc. Jelena Paušić
Prodekan za nastavu i studente