Natječaj za dodjelu stipendije Sveučilišta u Splitu u ak. god. 2017./2018.

Sveučilište u Splitu, sukladno odredbama Pravilnika o dodjeli stipendije studentima, raspisuje Natječaj za dodjelu 125 stipendija studentima Sveučilišta u Splitu za akademsku godinu 2017./2018.

Stipendije se dodjeljuju za razdoblje od 1. listopada 2017. do 30. rujna 2018. g. Ukupni godišnji iznos stipendije po studentu iznosi 9.600,00 kuna, odnosno 800,00 kuna mjesečno.

Prijave na Natječaj za dodjelu stipendija podnose se od dana objave Natječaja do zaključno 19. siječnja 2018. godine. Prijave se podnose osobno ili preporučenom poštom, na adresu: Sveučilište u Splitu, Poljička cesta 35, 21000 Split, Služba protokola, na posebnom obrascu (nalazi se u prilogu), uz pripadajuću dokumentaciju (popis u tekstu Natječaja).

Prijave s nepotpunom dokumentacijom, kao i one koje ne pristignu u gore propisanom roku, neće se razmatrati.

Odluka o dodijeli stipendija bit će objavljena na oglasnoj ploči (Split, Poljička cesta 35) i na web (mrežnoj) stranici Sveučilišta u Splitu (www.unist.hr) dana 5. veljače 2018. godine te se neće dostavljati kandidatima na njihove adrese.

Za sve dodatne informacije obratiti se Gabrijeli Budimir, tel. 558-220,  e-mail: gabrijela@unist.hr.
Tekst Natječaja i svi obrasci i nalaze se u prilogu ove obavijesti.