Natječaj za dodjelu Rektorovih nagrada studentima Sveučilišta u Splitu

Na temelju članka 16. Statuta Sveučilišta u Splitu, a sukladno članku 14. Pravilnika o Rektorovoj nagradi studentima Sveučilišta u Splitu (svibanj 2018. godine), rektor Sveučilišta prof. dr. sc. Dragan Ljutić donosi Odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu Rektorovih nagrada studentima Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2018./2019., a za postignuća u akademskoj godini 2017./2018.

Prijave se primaju do 14. svibnja 2019. godine, a odluka o dobitnicima će se objaviti na oglasnim pločama i mrežnim stranicama Sveučilišta u Splitu i njegovih sastavnica najkasnije tri dana prije svečane dodjela Rektorove nagrade, koja će se održati u okviru proslave Dana Sveučilišta 14. lipnja.

Prijavni obrazac kao i cjeloviti tekst Odluke te Pravilnik o Rektorovoj nagradi studentima Sveučilišta u Splitu nalaze se u prilogu obavijesti.

Vezani dokumenti