Naš bivši student Dino Rađa izabran u Košarkašku kuću slavnih

Velika nam je čast i zadovoljstvo objaviti kako je sjajna košarkaška karijera Dina Rađe, velikog igrača, našeg bivšeg studenta kao i predavača po pozivu na Međunarodnom združenom studiju košarke i menadžmenta kojega, u suradnji provode Lithuanian Sport University iz Kaunasa i Kineziološki fakultet u Splitu, trenutno na funkciji predsjednika stručnog savjeta HKS-a, okrunjena ulaskom u kuću slavnih košarke (Naismith Memorial Basketball Hall of Fame). Tim se činom inače odaje počast igračima koji su pokazali veliko umijeće u košarci, trenerima, sucima i drugim osobama za ogroman doprinos u razvoju i popularnosti košarke. Treba  napomenuti kako je svega osam europskih košarkaša izabrano u Kuću slavnih, od čega tri iz jedne male Hrvatske (Sergei Belov, Rusija (1992.), Krešimir Ćosić, Hrvatska (1996.), Dražen Petrović, Hrvatska (2002.), Dino Meneghin, Italija (2003.), Dražen Dalipagić, Srbija (2004.), Arvydas Sabonis, Litva (2011.), Šarunas Marčiulionis, Litva (2014.) te Dino Rađa, Hrvatska (2018.) i Mirko Novosel kao hrvatski trener.