Healthy lifestyle or pro-health obsession during the pandemic – a multinational study (upitnik)

Internacionalno istraživanje kojemu je cilj otkriti kulturološki specifične razloge za uključivanje u ponašanja koja potiču zdrave navike poput tjelesne aktivnosti i prehrane. Trenutno se fokusiramo na uključivanje osoba u praksu vezanu za zdravlje i njihovo tjelesno i psihičko blagostanje prije i tijekom pandemije COVID-19. Istraživanje se provodi od strane znanstvenika s fakulteta tjelesne edukacije i sporta u Gdansku u Poljskoj u suradnji s mnogim znanstvenim institucijama iz cijelog svijeta.

Vrijeme potrebno za ispunjavanje upitnika: otprilike 20-30 min.

Hvala Vam unaprijed na Vašem vremenu i predanosti.