Audicija za akademski pjevački zbor

Sveučilište u Splitu u okviru svoje Strategije, točnije 4. strateškog cilja kroz koji potiče umjetničko stvaralaštvo s naglaskom na interdisciplinarne interakcije kulturne baštine i suvremenih kreativnih industrija, a u suradnji sa Studentskim zborom, pokreće inicijativu za iskazivanjem interesa s krajnjim ciljem osnivanja AKADEMSKOG PJEVAČKOG ZBORA.

Stoga se organiziraju AUDICIJE za sve zainteresirane studente, profesore i ostale djelatnike. Audicije će se održati 2., 4. i 9. ožujka 2016. u 18h na Umjetničkoj akademiji u Splitu (Glazbeni odjel – Visoka, Fausta Vrančića 19).

Za sva dodatna pitanja i informacije o audicijama i zboru javite se na mobitel: 091/5466440 ili mail: amtadin@gmail.com