Kineziološki fakultet Split

Obavijesti

Obavijest o upisima u više godine stručnih prijediplomskih i stručnog diplomskog studija kineziologije -ak. godina 2024./2025.

Obavijest o upisima u više godine

I.

Upisi u više godine (drugu i treću) stručnog prijediplomskog i stručnog diplomskog studija provodit će od  07. do 11.10.2024. godine. Upisi će se vršiti isključivo elektronskim putem.

Za upis je potrebno poslati  e-mail na adresu meri@kifst.hr koji uključuje:

• obavijest o nakani upisa više godine (tj. popunjen obrazac „Prijava za upis u semestar“->popuniti obrazac ovisno o semestru/studiju koji se upisuje, prijavni obrasci se nalaze na dnu ove objave)
  • dokaz o uplati upisnine u iznosu od 46,45 EUR
  • dokaz o uplati školarine u iznosu od 716,70 EUR ,odnosno 358,35 EUR za studente koji školarinu plaćaju obročno, a imaju deponiranu bjanko zadužnicu (preostala dva obroka školarine studenti koji plaćaju obročno, dužni su podmiriti prema Ugovoru do početka zimskog ispitnog roka, do cca. 01.02.2025. godine). Studenti koji su već predali bjanko zadužnicu ne trebaju ovjeravati novu.)
  • ukoliko student ima indeks, a isti se nalazi kod studenta, dužan ga je poslati poštom na adresu Fakulteta sa svim upisanim ocjenama položenih ispita

UPLATE SE VRŠE U KORIST KINEZIOLOŠKOG FAKULTETA U SPLITU, TESLINA 6, IBAN HR4124070001100643571; POZIV NA BROJ: OIB STUDENTA; MODEL: 00, OPIS PLAĆANJA: školarina i upisina za (navesti za koji semestar i IME I PREZIME studenta)

Studenti koji nisu podmirili školarinu za proteklu akademsku godinu ne mogu pristupiti upisu dok ne podmire dugovanje.

Upisi nakon 11.10.2024. biti će mogući u iznimnim situacijama temeljem zamolbi studenata.

Početak nastave za prvu, drugu i treću godinu stručnog prijediplomskog, te drugu godinu stručnog diplomskog studija je 21.10.2024. godine, a za prvu godinu stručnog diplomskog studija je 28.10.2024. godine prema rasporedu koji će se naknadno objaviti. Nastava zimskog semestra završava 31.01.2025. godine.

UVJETI UPISA VIŠE GODINE STUDIJA

1. Upisi (prvi put ili ponovno) u drugu i treću godinu prijediplomskog i drugu godinu diplomskog stručnog studija se vrše sukladno Odluci 1.
  2. Školarina se plaća sukladno Odluci 2.
  3. Studenti treće godine stručnog prijediplomskog studija i druge godine stručnog diplomskog studija koji su odslušali i položili sve predmete osim završnog, odnosno diplomskog rada ne smatraju se ponavljačima ali upisuju ponovno istu (apsolventsku) godinu studija.

Za upis apsolventske godine potrebno je uplatiti samo upisninu u iznosu od (46,45 EUR).

1. Studenti-prijelaznici koji su studij upisali prije ak.godine 2024./2025. godine imaju pravo studij završiti u vremenskom roku sukladno uvjetima koji su važili u vrijeme upisivanja studija, a školarinu i upisninu za upis (prvi put ili ponovni) plaćaju sukladno prethodnoj točci te Odluci 1 i Odluci 2.

Za studente koji ne pristupe upisu ili ne kontaktiraju Studentsku službu za izvanreadne studente na e-mail meri@kifst.hr, smatrati će se da su odustali od studija i biti će im ukinut elektronički identitet. Eventualna prethodna potraživanja naplatiti će se prislinim putem.

Dodatne informacije možete dobiti na e-mail ljube@kifst.hr.