Produžetak roka za prijavu i upis na programe stručnog osposobljavanja

Temeljem odluke voditelja Odsjeka za cjeloživotno učenje, ROK ZA PRIJAVU produžen je do 19.siječnja 2018. godine.

Prijaviti se možete:

• osobno na adresu Osječka 11, Odsjek za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta u Splitu (Institut za kineziologiju)  ili
  • putem pošte na adresu Kineziološki fakultet, Teslina 6, 21000 Split (Odsjek za cjeloživotno učenje)

Za valjanu prijavu potrebno je priložiti:

RAZREDBENI POSTUPAK prijavljenih kandidata održati će se 21.siječnja 2018. godine u Osječkoj 11, na Odsjeku za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta  u Splitu.

UPIS KANDIDATA koji zadovolje na razredbenom postupku vršiti će se od 22. siječnja  do 26. siječnja  2018.  (do 15.00h) u Osječkoj 11, Odsjek za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta.

Za sve dodatne informacije o prijavama, upisima i razredbenom postupku, obratite nam se direktno na mail cjelozivotnokifst@gmail.com ili na tel. 021/786 163 (radnim danom od 09:00-15:00h)