Kineziološki fakultet Split

Znanstveno istraživanje – projekt “MI – jučer, danas, sutra”

Udruga Centar za kulturu dijaloga iz u Rijeke sudionik je projekta MI – jučer, danas, sutra (UP.04.2.1.06.0018), sufinanciranog od Europske unije iz Europskog socijalnog fonda. U sklopu projekta provodi se anonimno istraživanje o mobilnosti radne snage i izazovima migracija unutar EU u kojem sudjeluju sve visokoškolske institucije u RH, a koje provodi Ekonomski fakultet u Rijeci.

Naša dionica vezana je uz studentsku samoprocjenu kompetencija i aspiracije prema migracijama. Stoga Vas najljubaznije molimo da prosljeđivanjem ankete Vašim redovitim i izvanrednim studentima svih razina (preddiplomski, diplomski, postdiplomski studij) i studijskih smjerova doprinesete ovom istraživanju i boljem razumijevanju studentskih namjera nakon završetka studija.
Ispunjavanje traje 15-ak minuta, a dobiveni rezultati će značajno doprinijeti rezultatima samog projekta te razumijevanju kritičnih faktora koji mlade potiču na migracije, odnosno zadržavaju u Hrvatskoj.

Link na anketu je sljedeći: https://forms.gle/w65kG8D6SJ481YtY8 .