Održano predavanje o mogućnostima odlaska na stručnu praksu za studente

U sklopu tjedne manifestacije koja se održava na Kineziološkom fakultetu, a na temu ‘Explore the World: Go International – International Week at KIF‘, 24. travnja, održano je predavanje na temu odlaska na stručnu praksu u sklopu studentske mobilnosti.

Uvodno predavanje održala je Snježana Veršić, stručna suradnica za međusveučilišnu suradnju Sveučilišta u Splitu, koja je studentima predstavila što je to stručna praksa u sklopu Erasmus+ mobilnosti i koji su načini prijave i odlaska na istu.

Svoje iskustvo odlaska na stručnu praksu podijelile su i dvije studente Kineziološkoga fakulteta: Nera Alujević i Lara Delić. Svaka iz svoga iskustva, studentima su prenijele detaljne informacije od početka pronalaska prihvatne tvrtka, prijave na Natječaj, iznosa financijske potpore kao i osobne doživljaje boravka.