Održano predavanje o ERASMUS+ i CEEPUS mobilnosti za nastavno i nenastavno osoblje

U sklopu tjedne manifestacije koja se održava na Kineziološkom fakultetu, a na temu ‘Explore the World: Go International – International Week at KIF‘, 25. travnja, održano je predavanje na temu odlaska na Erasmus+ i CEEPUS mobilnosti za nastavno i nenastavno osoblje.

Uvodno predavanje o mogućnostima odlaska na Erasmus+ mobilnost u sklopu programskih ali i partnerskih zemalja održale su Sanja Mikačić Grubišić, voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju i Ana Marinović, stručna suradnica za akademsku mobilnost s partnerskim zemljama sa Sveučilišta u Splitu.

Nastavno na njihovo izlaganje, CEEPUS koordinatorica na Kineziološkom fakultetu, izv. prof. Mia Perić, prisutne je sudionike upoznala i o  mogućnostima odlaska na mobilnost u sklopu CEEPUS mreže.

Svoje iskustvo odlaska na različite oblike mobilnost podijelile su i profesorice s Kineziološkog fakulteta: prof. Petra Rajković Vuletić, dr. sc. Marijana Geets-Kesić i dr. sc. Barba Gilić Škugor