Natječaj za program obrazovanja odraslih

Natječaj se raspisuje za poslove trenera/ice odbojke

Natječaj za program obrazovanja odraslih

Natječaj se raspisuje za sljedeće programe osposobljavanja u okviru obrazovanja odraslih za poslove:

Trenera/ice odbojke

Navedeni program obrazovanja odraslih odobren je od Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te podliježe Zakonu o obrazovanju odraslih. Nakon završetka programa izdaje se Uvjerenje o osposobljavanju (Pravilnik o javnim ispravama u obrazovanju odraslih).

Uvjeti za upis pristupnika na program su:

• Obavezno:
    • Završeno srednjoškolsko obrazovanje
    • Državljani izvan EU izjednačeni su u uvjetima prijave i upisa sa državljanima EU
    • Liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti

Razredbeni postupak:

Uvjet za upis je prijeđeni prag na provjeri demonstracije osnovnih tehnika odbojke.

IZRAVAN UPIS: vrhunski sportaši kategorizirani pri Hrvatskom olimpijskom odboru.

Cijena programa obrazovanja odraslih

Cijena programa iznosi:

5.000,00 kn, a obuhvaća nastavu, ispite i izdavanje Uvjerenja

Program se pokreće ako se prijavi minimalno 5 kandidata za program Trenera/ice odbojke.

Početak programa

Nastava će započeti 5. listopada 2020. godine.

Prijave

Prijave se zaprimaju na Odsjek za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta u Splitu od 24. kolovoza 2019. do 23. rujna 2020 godine, osobno ili putem pošte na adresu Kineziološki fakultet, Teslina 6, 21000 Split (Odsjek za cjeloživotno učenje).

Dokumentacija za prijavu

Za valjanu prijavu potrebni su:

Razredbeni postupak

Razredbeni postupak prijavljenih kandidata održati će se 25. rujna 2020 . godine u Teslinoj 6. na Odsjeku za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta  u Splitu.

• Upisi

Upis kandidata koji zadovolje na razredbenom postupku vršiti će se od 28. rujna do 2. listopada 2020. (do 13.00h) u Teslinoj 6. Odsjek za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta.

• Upisna dokumentacija

Kandidati na upis moraju donijeti ili poslati preporučenom poštom:

• 2 fotografije
  • Fotokopiju osobne iskaznice
  • Rodni list
  • Dokaz o državljanstvu
  • Dodatne potvrde (opcija)