Kineziološki fakultet Split

Obavijesti

KIFST predvodi u znanstvenim istraživanjima u društvenim znanostima za 2022. godinu

Sveučilišna knjižnica je i ove godine napravila tablicu sa znanstvenim radovima indeksiranim u WoSCC i Scopus bazama podataka prema znanstvenim područjima koja se uzima kao temelj za dodjelu Nagrade za znanost za 2023. godinu.
U području društvenih znanosti među 10 najproduktivnijih znanstvenika Sveučilišta u Splitu za 2022. godinu je čak 8 nastavnika Kineziološkog fakulteta: Damir Sekulić, Šime Veršić, Barbara Gilić, Toni Modrić, Nataša Zenić Sekulić, Nikola Foretić, Goran Kuvačić i Vladimir Pavlinović.
To je još jedna potvrda sjajnog znanstveno istraživačkog rada na našem fakultetu, koji je u tom području u samom vrhu splitskog Sveučilišta.
Čestitamo svima!