Career Day – sajam za mlade

Udruga AIESEC u suradnji s Prirodoslovno-matematičkim  fakultetom u Splitu organizira sajam za mlade pod nazivom ,,Career Day”. Događaj će se održati 16. svibnja 2023. godine ispred Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Splitu s početkom u 10 sati, a završit će u 16 sati. Ulaz je za sve besplatan.

,,Career Day” je osmišljen oko pomoći mladima koji završavaju svoje akademske dane te se pripremaju za tržište rada. Na sajmu će se zato predstaviti poslodavci iz različitih industrija, kako bismo studentima pružili priliku zapošljavanja u njihovom ciljanom poduzeću. Pripremite svoje životopise i dođite upoznati tržište. Za one koji trenutno aktivno ne traže posao i sve zainteresirane pripremili smo različite radionice na temu pisanja životopisa, razgovora za posao, izgradnje karijere, itd.

Više o temi možete pronaći na našem instagramu @careerday_split