Kineziološki fakultet Split

Međunarodna suradnja

Natječaj za odlazne mobilnosti nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ KA131 – International Opening natječajna godina 2023.

Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za odlazne mobilnosti nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ KA131 – International Opening natječajna godina 2023.

Lista odabranih kandidata objavljivat će se jednom mjesečno, u pravilu najkasnije do 20. u mjesecu, a temeljem prijava predanih u prethodnom mjesecu.

Sve mobilnosti u okviru programa Erasmus+, u natječajnoj godini 2023. mogu se ostvariti po objavi Odluke o odabiru kandidata zaključno do 31. srpnja 2025. godine, a u pravilu najranije 3 mjeseca od mjeseca podnošenja prijave za mobilnost (prijave zaprimljene u studenom mogu se realizirati u veljači itd.).

Natječaj je otvoren do iskorištenja osiguranih sredstava ili do 30. travnja 2025. godine.

VAŽNO! Potpune i potpisane prijave potrebno je dostaviti*:

1) putem e-maila u pdf formatu u jednom dokumentu** na erasmus@unist.hr i osobno uz prethodnu najavu

ili

2) putem e-maila u pdf formatu u jednom dokumentu** na erasmus@unist.hr i poštom.

**Dokument treba sadržavati:

1. Popunjen i potpisan Prijavni obrazac za osoblje na engleskom jeziku

2. Popunjen i potpisan Mobility agreement for teaching/training

3. Životopis na engleskom jeziku

4. Motivacijsko pismo na engleskom jeziku (do 300 riječi), vlastoručno potpisano

5. Potvrdu o zaposlenju izdanu od matične ustanove

6. Privolu za slanje/objavu osobnih podataka

Originalnu prijavu u papirnatom obliku prijavitelji će dostaviti osobno uz prethodnu najavu (Odjel za međunarodnu i međusveučilišnu suradnju, Sinjska 2/III kat) na način kako je naznačeno gore i u tekstu Natječaja.

Tekst Natječaja

Upute

1. Prijavni obrazac za osoblje

2. Prijavni obrazac za osobe s posebnim potrebama