Kineziološki fakultet Split

Obavijesti

U Splitu će se 10. veljače u Razredu u Domu mladih, od 9 do 12 sati, održati konferencija “Socio-emocionalne vještine kao ključna komponenta medijske pismenosti djece i mladih”. Na sudjelovanje su pozvani predstavnici medija te institucija i organizacija u čijem su području djelovanja djeca i mladi.

U programu konferencije diskutirat će se o prijedlogu smjernica za unapređenje politika u području medijske pismenosti. Fokus će biti na socio-emocionalnim vještinama kao važnoj komponenti medijske pismenosti djece i mladih.

Iskoristite priliku i dajte svoj doprinos poboljšanju sadržaja smjernica i kvaliteti medijskih politika.

Prijaviti se možete putem linka PRIJAVA ZA KONFERENCIJU najkasnije do 9. veljače u 00:00.