3. konferencija Motorička znanja djece predškolske dobi

Kineziološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu u suradnji s Kineziološkim fakultetom Sveučilišta u Splitu s veseljem Vas poziva na 3. konferenciju MOTORIČKA ZNANJA DJECE PREDŠKOLSKE DOBI i predstavljanje rezultata istraživanja u okviru projekta UIP-2014-09-5428 Hrvatske zaklade za znanost za SPLITSKU MAKROREGIJU. Djeca su mjerena u 4 dječja vrtića u gradskim i ostalim naseljima sa dvije baterije testova za procjenu motoričkih znanja 2017. godine.

Konferencija će se održati 18. lipnja, 2018. godine u 14:00 sati na Kineziološkom fakultetu Sveučilišta u Splitu, Teslina 6, Split.

Teme koje će biti predstavljene od strane kineziologa dat će praktične smjernice mjerenja motoričkih znanja i tjelesne aktivnosti djece te programiranja kinezioloških aktivnosti u različitim uvjetima u sustavu odgoja i obrazovanja i sporta.

U prilogu se nalazi pozivnica. Sudjelovanje je besplatno, ali molimo da se prijavite na e-mail motoricki.razvoj@kif.hr kako bi za Vas osigurali materijale.