SVEUČILIŠTE U SPLITU

TESLINA 6. 21000 Split

Raspisuje

za izbor (M/Ž)

u suradničko zvanje i na radno mjesto poslijedoktoranda iz područja Društvenih znanosti, polje Kineziologija, grana Sistematska kineziologija, za rad na HRZZ projektu Biološka, kronološka i relativna dob u funkciji uspostave nacionalnog sustava detekcije i razvoja sportskih talenta (IP-2020-02-3366), na određeno vrijeme u trajanju od 24 mjeseca, u punom radnom vremenu – 1 izvršitelj.

UVJETI:

Na Natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa pristupnici na Natječaj trebaju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN 123/03., 198/03., 105/04., 174/04., 2/07., 46/07., 45/09., 63/11., 94/13., 139/13., 101/14.,  60/15. i 131/17.)

Pristupnici trebaju ispunjavati uvjet: završen doktorski studij kineziologije/fizičke kulture/tjelesnog odgoja.

Dodatni kriteriji:

Kandidatom u natječajnom postupku smatra se osoba koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja te je podnijela urednui pravovremenu prijavu na natječaj istovremeno sa svim prilozima.

Urednom prijavom smatra se ona prijava koja sadržava sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju.

Uz potpisanu Prijavu na natječaj koja treba sadržavati kontakt podatke (adresa, telefon. e-mail), kandidati su dužni priložiti:

1. dokaz o državljanstvu
  1. preslik odgovarajuće diplome
  2. životopis s osvrtom na dodatne kriterije
  1. popis i preslike publiciranih znanstvenih i stručnih radova
  2. dokaze o sudjelovanje na znanstvenim skupovima
  3. dokaz o osposobljenost za provedbu mjerenja i rukovanje TMG uređajem za procjenu funkcionalnosti skeletne muskulature.
  4. dokaze o  sudjelovanju u  znanstveno-istraživačkim  projektima na nacionalnoj (HRZZ)  ili međunarodnoj razini.
  5. dokaz o znanju engleskog jezika
  6. dokaz o poznavanju hrvatskog jezika za pristupnike strane državljane (napredna razina)
  7. druge dokaze o pravu prednosti po posebnim zakonima, ako se kandidat na njega poziva.

Po potrebi, sastavni dio natječajnog postupka može biti intervju s kandidatima o čemu će odlučiti Povjerenstvo za izbor temeljem pristiglih prijava.

Pristupnici koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i dostaviti potvrdu o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo.

Link na stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/15-kako-se-ostvaruje-pravo-prednosti-pri-zaposljavanju-prema-zakonu-o-hrvatskim-braniteljima-iz-domovinskog-rata-i-clanovima-njihovih-obitelji/2166.

Prijave sa natječajnom dokumentacijom  (svi prilozi u PDF formatu) dostavljaju  se u roku od  30 dana od objave Natječaja u Narodnim Novinama na e mail adresu: natjecaji@kifst.hr

Sve potrebne dodatne informacije mogu se zatražiti putem e maila: hrzz_3366@kifst.hr

Nepotpune prijave i prijave pristigle nakon isteka roka neće se razmatrati.

O rezultatu Natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Prijavom na Natječaj, pristupnici Natječaja su suglasni da Kineziološki fakultet u Splitu može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podatka.

Ugovor sa izbranim poslijedoktorandom sklopit će se po pribavljenoj suglasnosti od strane Hrvatske zaklade za znanost.