Natječaj za programe obrazovanja odraslih

Natječaj se raspisuje za programe osposobljavanja u okviru obrazovanja odraslih.

NATJEČAJ ZA PROGRAME OSPOSOBLJAVANJA

Natječaj se raspisuje za slijedeće programe osposobljavanja u okviru obrazovanja odraslih za poslove:

1. Instruktora/ice grupnog fitnesa uz glazbu
  2. Instruktora/ice fitnesa u teretani
  3. Trenera/ice karatea

Navedeni programi obrazovanja odraslih odobreni su od Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te podliježu Zakonu o obrazovanju odraslih. Nakon završetka programa izdaje se Uvjerenje o osposobljavanju (Pravilnik o javnim ispravama u obrazovanju odraslih).

1. Uvjeti za upis pristupnika na program su:
  • Obavezno:
    • Završeno srednjoškolsko obrazovanje
    • Državljani izvan EU izjednačeni su u uvjetima prijave i upisa sa državljanima EU
    • Liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti
    • Uvjerenje o položenom 1 KYU (samo za karate)
  • Dodatno (nije obavezno):
    • Potvrdu fitnes/aerobik centra o organiziranom bavljenju sportskim aktivnostima
    • Iskustvo u izradi i provedbi fitnes/aerobik treninga
  1. Razredbeni postupak:

Uvjet za upis je prijeđeni prag na provjeri funkcionalnih i motoričkih sposobnosti (kardiovaskularna izdržljivost, mišićna snaga, mišićna izdržljivost, koordinacija, fleksibilnost, ravnoteža) te provjeri motoričkih znanja (pravilna demonstracija osnovnih vježbi  mišićne snage, izdržljivosti, koordinacije, fleksibilnosti).

Demonstracija osnovnih tehnika karatea (samo za karate).

IZRAVAN UPIS: Osobe sa pisanim dokazom o prijeđenom razredbenom pragu na Kineziološkom fakultetu, te vrhunski sportaši kategorizirani pri Hrvatskom olimpijskom odboru.

1. Cijena programa obrazovanja odraslih

Cijena programa iznosi:

• za Instruktora/icu fitnesa uz glazbu 5.000,00 kn, a obuhvaća nastavu, ispite i izdavanje Uvjerenja
  • za Instruktora/icu fitnesa u teretani 8.000,00 kn, a obuhvaća nastavu, ispite i izdavanje Uvjerenja
  • za Trenera/icu karatea 5.000,00 kn, a obuhvaća nastavu, ispite i izdavanje Uvjerenja

Program se pokreće ako se prijavi minimalno 3 kandidata za programe Instruktora/ice grupnog fitnesa uz glazbu i Instruktora/ice fitnesa  u teretani, odnosno minimalno 10 kandidata za program Trenera/ice karatea.

1. Početak programa

Nastava će započeti 13. 10. 2018. godine.

1. Prijave

Prijave se zaprimaju u Osječka 11, Odsjek za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta u Splitu od 29. kolovoza do 28. rujna 2018. godine, osobno ili putem pošte na adresu Kineziološki fakultet, Teslina 6, 21000 Split (Odsjek za cjeloživotno učenje).

1. Dokumentacija za prijavu

Za valjanu prijavu potrebni su:

1. Razredbeni postupak

Razredbeni postupak prijavljenih kandidata održati će se 30. rujna 2018. godine u Osječkoj 11, na Odsjeku za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta  u Splitu.

1. Upisi

Upis kandidata koji zadovolje na razredbenom postupku vršiti će se od 01. listopada do 08. listopada 2018. (do 15.00h) u Osječka 11, Odsjek za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta.

1. Upisna dokumentacija

Kandidati na upis moraju donijeti ili poslati preporučenom poštom:

• 2 fotografije
  • Fotokopiju osobne iskaznice
  • Rodni list
  • Dokaz o državljanstvu
  • Dodatne potvrde (opcija)

Odluka