Završni rad

PRAVILNIK

UPUTE I OBAVIJESTI STUDENTIMA TREĆE GODINE STRUČNIH STUDIJA O POSTUPKU OBRANE ZAVRŠNOG RADA

1. Pozivaju se studenti treće godine stručnog preddiplomskog studija koji bi ove godine trebali steći ukupno 180 ects bodova i braniti završni rad, da najkasnije do 30. travnja 2016. godine prijave temu i mentora završnog rada, prema POPISU TEMA I MENTORA – VANJSKI SURADNICI FAKULTETA I DJELATNICI FAKULTETA

Obrazac prijave može se preuzeti u Studentskoj službi ili na web stranici Fakulteta, a treba biti u cijelosti popunjen i potpisan od strane studenta i mentora (OBRAZAC 1).

1. Nakon sto su tema i mentor odobreni, student u suradnji s mentorom izrađuje rad, te po završetku, a u dogovoru s mentorom, traži formiranje Povjerenstva za ocjenu i obranu završnog rada predajom Studentskoj službi OBRASCA 2 i rada na CD/DVD-u.

Kolegij stručnih studija određuje Povjerenstvo za ocjenu i obranu završnog rada, koje u roku od najviše petnaest dana treba rad ocijeniti.

1. Kada student položi sve upisane predmete i ostvari najmanje 170 ECTS bodova (ne prije završetka šestog semestra i završetka barem prvog dijela ljetnog ispitnog roka), uz suglasnost Povjerenstva, prijavljuje obranu završnog radaputem Studentske službe i OBRASCA 3 kojem prilaže indeks sa svim upisanim ocjenama.

Nakon provjere, Kolegij stručnih studija određuje termin obrane.

Nakon uspješne obrane Studentskoj službi potrebno je dostaviti:

• Dva rada u tvrdom uvezu (konačna, ispravljena verzija), za mentora i knjižnicu
  • Dva CD/DVD-a s radom (konačna verzija)
  • Dokaz o uplati troškova promocije u iznosu 150,00 kn

Studenti-prijelaznici i apsolventi kojima je već odobrena tema i mentor završnog rada s postupkom obrane mogu nastaviti odmah, uz suglasnost mentora, čim polože sve predmete i najmanje 170 ECTS bodova, neovisno o završetku ljetnog semestra.

Studenti izvan Splita cijeli postupak mogu napraviti na isti način, samo na e-mailstudentska.sluzba@kifst.hr