Postupak prijave za provjeru motoričkih sposobnosti (razredbeni ispit) za upis na preddiplomski sveučilišni studij Kineziološkog fakulteta u Splitu u ak.god. 2016/2017

Sukladno uvjetima natječaja (Natjecaj preddiplomski 2016.2017), kandidati za provjeru motoričkih sposobnosti (prethodno prijavljeni na http://www.postani-student.hr/), trebaju:

1. Napraviti liječnički pregled isključivo kod liječnika – specijalista sportske medicine ili specijalista medicine rada i sporta (novi naziv), te dobiti liječničku svjedodžbu/potvrdu, temeljem pregleda prema uputama (OBRAZAC LIJECNICKI) – ne starije od 6 mjeseci
  2. Uplatiti troškove pristupa testiranju motoričkih sposobnosti (razredbeni postupak):

primatelj: Kineziološki fakultet, Teslina 6, 21000 Split;
IBAN:HR452330003-1100399873;
poziv na broj: JMBG ili OIB kandidata
opis plaćanja: razredbeni postupak
iznos: 200,00 kn

3. Popuniti PRIJAVU ZA PROVJERU MOT. SPOSOBNOSTI (s fotografijom)

Prijave (dokumenti pod 1, 2 i 3) za pristupanje provjeri motoričkih sposobnosti podnose se od 09. lipnja do 01. srpnja 2016. godine, Studentskoj službi Kineziološkog fakulteta u Splitu, Teslina 6, osobno, u vremenu od 08.30 do 13.00 sati ili putem pošte (pošiljka mora biti zaprimljena od fakulteta najkasnije s danom 04.07.2016. – pečat pošte 01.07.2016.).
Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. Kandidati koji nisu poslali prijavu s prilozima, ne mogu pristupiti polaganju razredbenog ispita.

Provjera (testiranje) motoričkih sposobnosti održat će se u utorak, 05. srpnja 2016. godine s početkom u 08.00 sati, prema rasporedu koji će se naknadno objaviti.

Provjera motoričkih sposobnosti (razredbeni ispit) obuhvaća osam eliminacijskih normi koje je potrebno zadovoljiti.
Ako kandidat ne ispuni neku od postavljenih normi, odmah se eliminira iz daljnjeg testiranja, dok se kandidati koji zadovolje sve postavljene norme, rangiraju isključivo prema rezultatima Državne mature.

Rezultati razredbenog ispita objavit će se 06.07.2016. u 14.00 sati. Nezadovoljni kandidati imaju pravo žalbe 07.07.2016. do 10.00 sati, putem e-maila studentska.sluzba@kifst.hr.

Konačni rezultati razredbenog ispita objavit će se 07.07.2016. u 14.00 sati.

Upisi će se provoditi nakon objave konačnih rezultata Državne mature i to od 19. do 22.07.2016., prema naknadnim obavijestima.

Sve informacije na telefon Studentske službe 021/302-444 ili na e-mail studentska.sluzba@kifst.hr.