Odabir usmjerenja na 3. godini preddiplomskog studija

Molimo sve studente da odaberu usmjerenje koje žele pohađati na 3. godini preddiplomskog studija.

Odabir je dostupan na linku . Potrebno ispuniti do 1. rujna, 2016. godine.

Jednom odabrano usmjerenje ne može se mijenjati. Za pravilno popunjavanje odabira potreban Vam je JMBAG broj koji se nalazi i vašoj X-ici (JMBAG je 10-znamenkasti broj koji se nalazi na studentskoj iskaznici (Xici) ili u Indeksu svih studenata visokih učilišta u Republici Hrvatskoj).

Izvedbeni planovi usmjerenja:
Borilački sportovi