Natječaj za dodjeljivanje državnih stipendija za 2016. godinu

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo je na internetskoj stranici tekst javnog Natječaja za dodjeljivanje državnih stipendija za 2016. godinu, 18. siječnja 2016. s priloženim dokumentima te Dopunu Natječaja objavljenog 18. siječnja 2016. godine za dodjeljivanje državnih stipendija, objavljenu 19. siječnja 2016. Prosljeđujemo vam link http://public.mzos.hr/Default.aspx?sec=3532 na kojem možete vidjeti kompletnu natječajnu dokumentaciju.

Suzana Sruk Židak
Voditeljica Odjela za izravne potpore studentima i studentsko predstavljanje